Semazen Kiralama

Semazen kiralama hizmetlerinde tün dünya genelinde semazen hizmetletleri sunuyoruz.Özel gün ve gecelerinizde semazen kiralamak istiyorsanız iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.Semazen Gösterileri ile organizasyonlarınızın şeklini ve rengini değiştirin.Davetlilerinize görsel bir şölen izlettirin.

Semazen Kaç Kişi Kiralanır?

Semazen kiralama durumunda kaç tane semazen istiyorsanız sayısı tamamen size bırakılmıştır.Genllikle bizim önerimiz üç kişiden semazen sayısının düşmemesidir.Semazen sayısını genelde şu şekilde belirlemek daha doğru olur.Örneğin kiralamış olduğunuz salonun sahne genişliği çok önemlidir.Birde sahne ekibi ilede kıyas yapılabilir.

Düğünler İçin Semazen Kiralama

Düğünler için semazen kiralamak istiyorsanız program içeriğine uygun olmalıdır.Yani semazenler sadece dini düğünlere hizmet vermektedir.O yüzden semazenlere ters gelen her ortamdan uzak durulması gerekmektedir.

  • Alkollü düğünlere ve mekanlara semazen hizmetimiz yoktur.
  • Alaturka düğünlere yani oynamalı halaylı veya danslı düğünlere semazen hizmetimiz yoktur.
  • Sahnesi düzgün olmayan ve semazenlerin zemin olarak dengesini bozup düşmesine neden olacak yerler önlemni almadıkça hizmetimiz sınırlıdır.
  • Birde davetlilerin çoğu semazenlere hoş bakmıyor ise talep etmezseniz iki taraf içinde daha doğru olur.

Semazen Kiralama Ücreti

Semazen kiralama ücretleri gelecek olan semazen sayısına ve şehirler arası ve ülkeler arası uzaklığa göre farklılık göstermektedir.Örneğin istanbula çok yakın olan koceli ile ankara arasında semazen fiyatları farklılık göstermektedir.İstanbul geneli semazen ücretlerinde pek bir farklılık yoktur.Genelde şehirlerarası fiyatlar değişmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir